Dragi starši, sporočamo vam, da bomo domov prišli utrujeni a zelo čisti, saj smo se že drugi dan zapored kopali – včeraj v bazenu, danes pa v dežju. Kljub temu, da smo bili mokri, smo prehodili dolgo gozdno-poljsko učno pot in se na koncu ustavili še v lokalni destilarni čokolade, kjer smo se posladkali.

Po kosilu so šli učenci ene skupine na pot po brzicah s kajaki, medtem ko so učenci druge skupine usvajali osnove orientacije. Učenci tretje skupine so popoldne preživeli na trim stezi Dolenjskih Toplic, kjer so pretekli ali prehodili 2400 m, potem pa so opravili še 4 športne naloge, kjer so merili svoje rezultate. Vse to so učenci na koncu nadgradili tako, da so svoje rezultate tudi statistično obdelali in jih uredili v preglednice ter grafe.

Zvečer smo se vsi skupaj udeležili Iger brez meja, kjer smo ob zabavnih igrah krepili medsebojno sodelovanje.

(Skupno 488 obiskov, današnjih obiskov 1)