Najnovejši prispevki

 • Agliana – M@KERS mednarodno srečanje v Italiji (Erasmus+)

  Agliana – M@KERS mednarodno srečanje v Italiji (Erasmus+)

  4. DAN Danes zjutraj se je Tin udeležil vrtnarjenja. Pridno je presajal baziliko in paradižnik. Ostali smo se preizkusili v pripravi testa za pico. Povedali so nam, da je pica najboljša takrat, ko testo počiva 24 ur. Zato smo za kosilo jedli pico, katere testo so prejšnji dan pripravili mojstri […]

  Več →
   
 • Ura ŠVZ v PPVI 3

  Pri uri ŠVZ smo s skupino PPVI 3 izvedli vajo istočasnega ujemanja dveh žog. Uspelo nam je. 😉 Tadeja Veit

  Več →
   
 • Bistroumi 2019

  Bistroumi 2019

  Letošnja slavnostna podelitev nagrad tekmovalcem v matematiki, fiziki in astronomiji je potekala v nedeljo, 19. 5. 2019, v Gallusovi dvorani Cankarjevega doma v Ljubljani. Na omenjeno prireditev sta bila vabljena tudi učenca naše šole, Lina Legan (6. a) in Žiga Remic (7. b). Prireditev je bila letos še posebej zanimiva, […]

  Več →
   
 • Področno tekmovanje v atletiki

  Področno tekmovanje v atletiki

  Naši atleti so se v Kamniku udeležili področnega tekmovanja za učence prilagojenega programa. Zelo so se potrudili in dosegli odlične rezultate. Štirje so se uvrstili tudi na državno finale: Tia Šteblaj je zasedla 1. mesto (met žvižgača), 3. mesto pa so zasedli Matej Pajk (met žvižgača), Andraž Hudorović (tek na […]

  Več →
   
 • Področno tekmovanje v mini odbojki za deklice

  Področno tekmovanje v mini odbojki za deklice

  Tudi naše najmlajše deklice so bile zelo uspešne v mini odbojki. Zasedle so odlično drugo mesto.

  Več →
   
 • smartcapture

  Specialna olimpiada Slovenije

  Na najhladnejši dan v maju, 15.5.2019, smo se dobro ogreli na 26. regijskih igrah ljubljansko-dolenjske regije Specialne olimpiade Slovenije.  V Športnem parku na Vrhniki je  tekmovalo kar 340 udeležencev. Organizatorja VDC Vrhnika – Idrija in OŠ Ivana Cankarja Vrhnika sta imela zahtevno in odgovorno nalogo v teh težkih pogojih. Z […]

  Več →
   
 • Ekskurzija Gorenjska

  Ekskurzija Gorenjska

  16. maja 2019 smo se odpravili na Gorenjsko. Učiteljica nam je med vožnjo razlagala zanimivosti in geografsko lego krajev, mimo katerih smo se peljali. Najprej smo se ustavili v srednjeveškem mestu Škofja Loka, ki leži ob sotočju rek Poljanske in Selške Sore. Ogledali smo si stari del mesta, ki stoji […]

  Več →
   
 • Brinstock 19

  Brinstock 19

  Majsko pestrost na OŠ Brinje Grosuplje vedno znova popestri tudi BRINSTOCK! Letos sta se na odru zvrstili dve skupini, ki sta pokazali, da se nam za dobro glasbo ni potrebno bati. Domačim Sky diamonds so se tokrat pridružili tudi smledniški Trubadurji, ki pa so tokrat svoje lutnje zamenjali za druge […]

  Več →
   
 • Počitniška digitalna doživetja za osnovnošolce

  Počitniška digitalna doživetja za osnovnošolce

  ZA OTROKE, KI BODO JUTRI digitalno kompetentni državljani Evrope Malo drugačna raziskovanja spleta in računalništva za mlajše in starejše osnovnošolce! O-O! Poletje že trka na vrata! Že veste kje in kako bodo vaši otroci preživeli ta najlepši čas v letu? Če še ne – mi imamo odlično idejo! Pripeljite jih […]

  Več →
   
 • Državno tekmovanje v finančni pismenosti za mlade

  Državno tekmovanje v finančni pismenosti za mlade

  V sredo, 15. 5. 2019, smo se udeležili državnega tekmovanja o finančni pismenosti za mlade, ki je potekalo na Ekonomski fakulteti v Ljubljani. Tja smo se odpravili z vlakom. Ob 9. uri smo pisali test, nato smo imeli krajši odmor, med katerim smo imeli malico. Sledila so predavanja. Poslušali smo […]

  Več →