Včeraj, 5. 6. 2024, so v Slovenski Bistrici trije učenci uspešno zastopali našo šolo na državnem finalnem tekmovanju v atletiki.

Najuspešnejša je bila po pričakovanjih Živa Remic iz 9.d, ki je suvereno zmagala v teku na 1000m z rezultatom 2:53,16 in samo za sekundo in 5 stotink zgrešila rekord šolskih prvenstev.

V zgoščeni konkurenci sta se odlično odrezala tudi Tilen Gruden iz 9.b v skoku v višino s preskočenimi 174 cm in 8. mestom ter Grega Božič iz 8.a v teku na 300m z rezultatom 38,74 sekunde in osvojenim 11. mestom. Tilen je za svojim rezultatom iz področnih kvalifikacij zaostal le 1 cm, Grega pa je osebni rekord izboljšal za 12 stotink sekunde.

Vsem trem iskrene čestitke!

Na fotografiji naši zmagovalki zlato kolajno podeljuje učitelj športne vzgoje Marko Potokar.

(Skupno 126 obiskov, današnjih obiskov 1)