Kot nekakšen uvod v prihajajoče praznike je na šoli v petek, 18. 12., potekala božično-novoletna prireditev.

Nastopajoči so prikazali čudovite glasbene, plesne in igralske točke. Večina točk je imela sporočilno vsebino, namreč bližajoči se prazniki so tisti, ki nas morajo povezati. Vzeti si moramo čas za ljudi, ki jih imamo radi, in se potruditi, da jih razveselimo. Pa tu niso mišljene kakršnekoli materialne dobrine, pač pa majhne pozornosti, iskreni nasmehi, prijazne besede.

Prireditev smo sklenili z bazarjem, na katerem smo lahko občudovali prekrasne izdelke, ki so jih naredili učenci pod mentorstvom svojih razrednikov, nekateri tudi ob pomoči staršev.

Zahvaljujemo se vsem, ki ste sodelovali pri pripravi ali izvedbi te prireditve in tudi vsem, ki ste si vzeli čas za nas. Upamo, da nas bo naša prireditev res popeljala v prijetne praznike in lep začetek novega leta.

 

(Skupno 962 obiskov, današnjih obiskov 1)