Junij je bil za poliške prvošolce res nekaj posebnega. Obiskali smo Minicity v Ljubljani, izvedli naravoslovni in tehniški dan.

Minicity je bil pravo pravcato doživetje. Racman Junior nas je pogostil z malico, nato pa smo preko različnih in zanimivih delavnic spoznavali poklice. Zadovoljni in polni vtisov  smo morali na avtobus.

Naravoslovni dan je bil zelo zanimiv. Po malici smo odšli v gozd. Izbrali smo si svoje drevo, ga podpisali, opazovali in risali, merili…

Za gozdne škrate smo gradili hišice iz suhih vej. Bilo je zelo zabavno.

Kamni, kamni… Kaj vse lahko z njimi počnemo! Računamo, jih zlagamo, poslikamo. Obiskali smo kamnolom, kjer smo s kladivi drobili kamenje in ga spreminjali v pesek. Bilo nam je vroče,  a dan je kar prehitro minil.

Fotografije posameznih dogodkov vam bodo povedale veliko več, kot besede.

(Skupno 221 obiskov, današnjih obiskov 1)