Jaz sem Karina. Prišla sem iz Ukraine. Stara sem 14 let. Zelo sem vesela, da živim v Grosuplju. To je zelo lepe mesto, ki ima veliko lepih krajev. V poletnem času imela turneja po Grosuplju s kolesom. Moja družina cel teden kimage-11-04-16-09-27olesarila po Grosuplju in to bilo zelo zanimivo.

Kaj meni je všeč v Grosuplju? In kaj sem želela spremeniti?

V Grosuplju mi najbolj všeč:
1. Narava
2. Skate park
3. Trgovine
4. Knjižnica
5. Naša šola

Rada bi spremenila / zgradila:
1. Hotela bi graditi več parkov in posaditi več dreves
2. Graditi cinema / veliko trgovino, kot BTC

Grosuplju je za me zelo zanimivo mesto.

Zakaj sem preselila v Grosuplje?

Moja družina je iskala kam premakniti in smo se odločili Grosuplje. In jaz sem srečna. To je zelo majhno mesto, kjer vsi poznajo med seboj. V Grosuplje sem imam veliko prijateljev, najljubše šolo in možnost, da se vozim z rolko. Obožujem hoditi po cesti. v Grosuplje lahko enostavno hodi in pustiti otroci da bi se sami hodili, saj se zavedajo, da smo varni.

GROSUPLJE
Država – Slovenija
Prebivalstvo – 7174 (2012)
Območje mesta – 5.3 km²

HVALA ZA POZORNOST!

Pri projektu Slovenija – kot jo vidimo otroci je sodelovala učenka OŠ Brinje Grosuplje, Ljubljanska cesta 40a, 1290 Grosuplje
Mentorica: Lijana Salkić
Razred: 8. c
Starost in število otrok: učenka tujka stara 14 let

Besedilo namerno ni lektorirano.