V petek, 17. 5. 2024, smo učenke in učenci, ki obiskujemo interesno dejavnost Improvizacijsko gledališče, in tisti, ki nam je oktobra za las ušla Noč s Cankarjem, ob 18.00 zavzeli šolo zaradi zdaj že skoraj tradicionalnega Improvizacijskega vikenda.

Čeprav je v Športni dvorani Brinje potekal slavnostni koncert ob 50. obletnici delovanja Glasbene šole Grosulje, to ni oviralo našega ustvarjanja, ampak ga je le nekoliko spremenilo in tudi obogatilo. Po spoznavni socialni igri smo se odpravili na koncert, po njem pa smo nadaljevali s programom – najprej smo se dobro ogreli, potem pa se urili v različnih disciplinah improvizacijskega gledališča: Stavki iz klobuka, 3 minute, Džuboks, Samuraji …


Ustvarjalni smo bili do poznih ur, se malo tudi naspali, zjutraj pa po evalvaciji utrujeni, a z nasmehi na ustih, šoli pomahali in odšli domov.

(Skupno 87 obiskov, današnjih obiskov 1)