Spoštovani starši!

Z veseljem vam sporočamo, da smo danes položili temeljni kamen za izgradnjo prizidka k naši šoli. Z jutrišnjim dnem se pričnejo gradbena dela.
Z učenci smo se že pogovorili o varnem gibanju v šoli in njeni okolici v času gradnje.
Prosimo vas, da tudi vi namenite svojim otrokom nekaj besed o pomenu varnosti in upoštevanju navodil, ki se jih morajo držati v bližini gradbišča. O morebitnih spremembah varnih šolskih poti in vhodov v šolo vas bomo obveščali sproti. Prav tako bodo pripravljeni varnostni načrti ob posegih znotraj šole.
Če boste kadarkoli opazili kakršnokoli nevarnost za naše učence, nas prosim, o tem obvestite.

Hkrati vas tudi obveščamo o datumu delovne sobote, ki bo 6. aprila 2024. O podrobnostih poteka tega dne vas bomo še pravočasno obvestili.

Hvala za razumevanje in vašo pomoč.