Speljali smo čudovit teden in izmenjava med OŠ Brinje Grosuplje in College Ennemond Richard je bila več kot uspešna. Tukaj si lahko ogledate prispevek v oddaji Infodrom, več slik pa sledi v naslednjem tednu.
Hvala vsem sodelujočim – Občini Grosuplje, ki je sponzorirala naš projekt, vodstvu šole, vsem sodelujočim učiteljem in drugim delavcem šole, staršem in našim učencem, ki so se izkazali kot krasni gostitelji! Zdaj pa malo počitka do naslednje izmenjave :)!

zapisali: zelo zadovoljni učiteljici Sabina in Mateja

Prispevek:
http://otroski.rtvslo.si/infodrom/prispevek/4807

tukaj pa zadnjih 20 sekund:
http://otroski.rtvslo.si/infodrom/avacc/media/play/id/174398859/section/oddaje

Zelo smo veseli in ponosni, ker smo dobili res veliko potrditev, da dobro delamo tudi s strani Občine Grosuplje. Lahko si ogledate prispevek in tudi celotno prireditev, ki se je dogajala v petek, 8. 4. 2016

Nekaj naših lepih trenutkov smo združili v film. Vabljeni k ogledu.
Objavljamo pa tudi delo naših učencev – predstavitev Podružnične osnovne šole Polica, ki so jo učenci pripravili v okviru projekta izmenjave.
(Skupno 1.057 obiskov, današnjih obiskov 1)