Sunny Sunday in London

Za nami je prečudovita sončna nedelja v Londonu.
Dobro naspani smo se po zajtrku z nam zdaj že znano podzemno železnico odpeljali proti Greenwichu. Skozi mestece in park smo se povzpeli na hrib z observatorijem in prestopili znameniti ničelni poldnevnik. Za tem pa prečudovita vožnja z ladjo po Temzi, ki je omogočila pogled na doke, Tower Bridge, Globe Theatre, slikovit The City, Tower of London… . Vsaj toliko zanimiv kot vožnja sama je bil tudi vodnik ladje s pristno, duhovito angleščino. Kosilo in sprehod po mestu, vzpon na The Monument po 311 stopnicah in že se je londonsko popoldne prevesilo v večer. Večerja, sprehod in obisk trgovinic so zaključili dogodkov poln dan.
And tomorrow? Do not worry! We’ll let you know on time! 
 
(Skupno 379 obiskov, današnjih obiskov 1)