Lahko nas pričakujete okoli 15:15 – 15:45. Se vidimo na parkirišču OŠ Brinje.

3. in 4. dan

Včerajšnji večerni pohod je uspel. Po njem smo se v domu imenitno zabavali ob zvokih kitare. Danes zjutraj pa smo se odpravili proti velikemu umetnemu jezeru in tako prehodili še dobrih osem kilometrov. Noge nas malo bolijo, a imamo še dovolj zalog energije za zanimive delavnice in večerni ples. Jutri pa vam javimo, ko bomo krenili iz Ptuja.

2. in 3. dan

Včeraj zvečer smo šli na popotovanje v vesolje in se zabavali ob družabnih igrah, danes pa smo prehodili že dobrih deset kilometrov. Sliši se veliko, a se je več kot splačalo. Ogledali smo si najstarejše slovensko mesto in se udeležili eksplozivnega treninga boksa, ki nas je motiviral in navdušil. Če nam bo vreme le dopuščalo, gremo še zvečer na sprehod. Imamo se lepo.

(Skupno 543 obiskov, današnjih obiskov 1)