V četrtek, 1. 12., smo se četrtošolci odpravili na naravoslovni dan v Arboretum Volčji Potok. Učili smo se prepoznavati drevesne vrste v zimskem času, spoznavali smo kraljestva živih bitij, ponavljali velike začetnice in izvedeli veliko zanimivih in uporabnih stvari. Bilo je zabavno in poučno, zunaj tudi precej hladno. Domov smo se vračali zadovoljni, polni vtisov in novega znanja in na avtobusu smo zapisali naslednje:
– Ogledali smo si Arboretum. (Gašper)
– Arboretum Volčji Potok je zbiratelj dreves in grmov, ki so zaščitene in ogrožene vrste. (Luka in Martin)
– Naučil sem se, da je divji kostanj dober za noge. (Bajram)
– V Arboretumu Volčji Potok imajo dinozavre zato, da privabljajo turiste. (Lovro in Taj)
– Izvedel sem, da je v francoskih parkih zmeraj simetrala. (Juš)

(Skupno 91 obiskov, današnjih obiskov 1)