Slovenj Gradec je 7. junija gostil najboljše učence šol s prilagojenim programov z vse Slovenije. S področnega tekmovanja so se na državno finale prebili tudi 4 naši učenci in se odlično odrezali. Domov so prinesli tudi eno medaljo.

Najbolje se je tekmovanje posrečilo Tiji Šteblaj, ki je v metu žvižgača sicer zaostala za svojim najboljšim dosežkom, kljub temu pa osvojila odlično 3. mesto. Zelo dobro sta tekmovala tudi Matej Pajk, ki je v metu žvižgača izboljšal svoj rezultat in osvojil 7. mesto, prav tako 7. mesto pa je v teku na 60 m osvojil tudi Andraž Hudorović, ki je za finalom, v katerega se je uvrstilo 6 najhitrejših iz polfinalnih tekov, zaostal le za 5 stotink sekunde. Zelo dobro se je kljub mladosti odrezal tudi Milot Shatri, ki je v skoku v daljino izboljšal svoj rezultat in zasedel 10. mesto.

Čestitke vsem!

(Skupno 228 obiskov, današnjih obiskov 1)