BLIŽA SE PRIČETEK NOVEGA ŠOLSKEGA LETA

Dragi učenci, spoštovani starši!

Upamo, da ste lepo preživeli počitnice, doživeli veliko nepozabnih trenutkov in si nabrali ogromno energije za novo šolsko leto.

Ker se bliža začetek novega šolskega leta, vam posredujemo naslednje informacije:

Začetek pouka v šolskem letu 2015/16 bo za učence 2. – 9. razreda OŠ in POŠPP (NIS) v torek, 1. 9. 2015, ob 8.30, za učence PPVI pa ob 8.00.

Učenci 2. razreda in POŠPP naj počakajo svoje učiteljice pred vhodom 1. triletja (vhod pri POŠPP), vsi ostali pa pred glavnim vhodom v garderobe za učence (ob Ljubljanski cesti).

Učenci od 2. do 9. razreda bodo že ta dan imeli pouk po urniku, ki bo objavljen v ponedeljek, 31. 8. 2015, na šolski spletni strani.

Svečan sprejem prvošolcev bo v torek, 1. 9. 2015, ob 9.30. Skupaj s starši naj počakajo pred vhodom za učence (pri garderobah ob Ljubljanski cesti).

Za šolsko prehrano bo za vse naročnike poskrbljeno že prvi šolski dan.

Za prijavljene učence 2. – 5. razreda bo organizirano podaljšano bivanje in varstvo vozačev, in sicer od 7.30 dalje.

Vozni red šolskih avtobusov bo predvidoma enak kot lansko šolsko leto, v primeru sprememb vas bomo obveščali sproti.

Učenci 1. in 6. razreda še ne vedo, v kateri oddelek so razporejeni. To bodo izvedeli 1. šolski dan, če pa želite biti o tem obveščeni prej, lahko pokličete v tajništvo šole od vključno 27. 8. 2015 dalje.