Našo občino Grosuplje ter našo šolo OŠ Brinje Grosuplje je danes, 21. februarja 2017, obiskala nje. eksc., gospa Marion Paradas, veleposlanica Francije v Sloveniji, pridružila pa se ji je tudi gospa Marie-Laure Canteloube s Francoskega inštituta. V občinski hiši sta jo prijazno sprejela župan, dr. Peter Verlič, in direktor občinske uprave, mag. Dušan Hočevar, nato pa sta jo pospremila do naše šole OŠ Brinje Grosuplje. Goste je sprejela gospa ravnateljica Natalija Kotar z učenci in učiteljicama, ki sva mentorici projekta Izmenjave s francosko šolo v St. Chamondu že sedmo leto. Učiteljici in učenci smo predstavili projekt izmenjave med obema šolama in jih povabili, da nas ponovno obiščejo, ko bomo v aprilu 2017 gostili učence iz Francije. Prijeten klepet je potekal v šolski knjižnici in prepričani smo, da je tak visok obisk lepa potrditev, da delamo dobro in nam je lepa spodbuda tudi za delo v prihodnje.

Sabina Kavšek in Mateja Zupančič

(Skupno 830 obiskov, današnjih obiskov 1)