Na šoli bo potekalo nacionalno preverjanje znanja za učence 6. in 9. razreda, in sicer:

• v sredo, 4. 5., iz slovenščine;
  • v petek, 6. 5., iz matematike;
  • v torek, 10. 5., iz angleščine (6. razred) ter tehnike in tehnologije (9. razred).

Cilj NPZ je pridobiti dodatno informacijo o znanju učencev ter posledično prispevati h kakovostnejšemu učenju, poučevanju in znanju.

V teh dneh bo nekoliko spremenjen urnik in potek šolskih ur.

1. šolska ura bo od 8.30 do 9.30
Sledila bo malica od 9.30 do 9.45 – v matičnih učilnicah, razen za učence 8. c in PPVI 4, ki imajo malico v avli
2. šolska ura bo od 9.45 do 10.25
3. šolska ura bo od 10.30 do 11.15

Nato bo pouk potekal po ustaljenem urniku.
Ostale spremembe urnika so vidne na oglasni deski in v eAsistentu.

Učenci 6. in 9. razreda pridete v šolo ob 8.00, ob 8.15 vstopite v učilnice. Na oglasni deski si oglejte, v katero učilnico ste razporejeni. Ne pozabite na pripomočke, ki jih potrebujete.

Učenci 6. in 9. razreda, ki so VOZAČI, naj v šolo pridejo pravočasno in počakajo na vhodu v šolo (pri Ljubljanski cesti).

Ostali učenci boste šli v učilnice ob 8.20 v spremstvu učiteljev, ki vas bodo pričakali ob vhodu v šolo (4. in 5. razred vhod Ljubljanska cesta, 1. in 3. razred vhod 1. triletje; 7. in 8. razred pri vhodu Ljubljanska cesta; učenci OŠPP običajen vhod).

Nato bo pouk potekal po ustaljenem urniku.

SPREMEMBE NE VELJAJO ZA DE ADAMIČEVA IN POŠ POLICA.

Pozor! 0. ure te dneve odpadejo vsem učencem (izjema DE Adamičeva in POŠ Polica).

Več informacij o NPZ si lahko preberete na spletni strani:
RIC, državni izpitni center, splošna matura, poklicna matura