Dragi učenci, spoštovani starši!

Upamo, da ste lepo preživeli počitnice, doživeli veliko nepozabnih trenutkov in si nabrali ogromno energije za novo šolsko leto.

Ker se že pripravljamo na novo šolsko leto, vam posredujemo naslednje informacije:

Začetek pouka v šolskem letu 2019/20 bo za učence 2. – 9. razreda matične OŠ in POŠPP (NIS) v ponedeljek, 2. 9. 2019, ob 8.30, za učence PPVI pa ob 8.00.

Učenci 2. razreda in POŠPP naj počakajo svoje učiteljice pred vhodom 1. triletja (vhod pri POŠPP), vsi ostali pa pred glavnim vhodom v garderobe za učence (ob Ljubljanski cesti).

Učenci od 2. do 9. razreda bodo že ta dan imeli pouk po urniku, ki bo objavljen v petek, 30. 8. 2019, na šolski spletni strani (razdelek pouk, urniki oddelkov).

Svečan sprejem prvošolcev bo v ponedeljek, 2. 9. 2019, ob 9.30. Učenci naj skupaj s starši ob 9.20 počakajo pred vhodom za učence (pri garderobah ob Ljubljanski cesti).

Za šolsko prehrano bo za vse naročnike poskrbljeno že prvi šolski dan.

Za prijavljene učence 2. – 5. razreda bo organizirano podaljšano bivanje in jutranje varstvo, in sicer od 7.30 dalje v šolski avli.

Vozni red šolskih avtobusov bo predvidoma enak kot lansko šolsko leto, v primeru sprememb vas bomo obveščali sproti.

Učenci 1. razreda bodo v oddelke razporejeni neposredno po sprejemu v šolo.

PODRUŽNIČNA OSNOVNA ŠOLA POLICA

Začetek pouka v šolskem letu 2019/20 bo za učence 2. – 5. razreda POŠ Polica ob 8.20.

Učenci od 2. do 5. razreda bodo imeli že ta dan pouk po urniku, ki bo objavljen v petek, 30. 8. 2019, na šolski spletni strani (razdelek pouk, urniki oddelkov).

Za šolsko prehrano bo za vse naročnike poskrbljeno že prvi šolski dan.

Za prijavljene učence 2. – 5. razreda bo organizirano jutranje varstvo od 7.30 dalje in podaljšano bivanje.

Informacije za naše bodoče prvošolce in njihove starše:

Svečan sprejem prvošolcev bo v ponedeljek, 2. 9. 2019, ob 8.30 na POŠ Polica.

(Skupno 1.700 obiskov, današnjih obiskov 1)