V sredo, 1. februarja smo si deževen dan popestrili z obiskom gledališča Španski Borci. Že tradicionalno smo za učence 9. in 8. razreda že jeseni rezervirali sedeže za predstavo gledališča ADG Theatre (http://www.adg-europe.com/), ki se 1x na leto ustavi tudi v Ljubljani z eno od njihovih predstav v angleškem jeziku. Tokrat je to bila predstava Drakula, ki je bila vse prej kot klasična priredba znane zgodbe. Lahko smo uživali v estetiki angleškega jezika, v dinamiki predstave in preko vsebine razmišljali tudi o tem, da človeštvo vedno bolj “srka kri iz matere Zemlje”. Zanimiva metafora, ki je celotno zgodbo zaokrožila kot neke vrste eko zgodbo in nas skozi 90 minut predstave opominjala na vse, kar ljudje na tem planetu delamo narobe. Vsi so zadovoljni odšli domov in se že veselimo ogleda naslednje predstave v naslednjem šolskem letu.

(Skupno 98 obiskov, današnjih obiskov 1)