V ponedeljek, 18. 12. 2018, so učenci 8. in 9. razreda v spremstvu učiteljic, odšli v Ljubljano na ogled predstave Oliver Twist v angleščini. Gre za predstavo prirejeno po noveli znanega britanskega pisatelja Charlesa Dickensa. Predstave gledališča The American Drama Group Europe so res vredne ogleda. Pet vrhunskih igralcev se je uro in pol vrtelo po odru in odigralo vse pomembne karakterje tega znanega dela. Res zelo dobro so prikazali življenje v Londonu konec 19. stoletja, ko je bilo za otroke življenje povsem drugačno kot je danes. Trdo delo, lakota in pomanjkanje so bili vsakdanjost v tistih časih. Naši učenci so bili po zaključku vidno zadovoljni, saj je šlo za 90 minut energičnih dialogov, ki so bili vpleteni v pesem, ples, ritem in akcijo. Tudi v gledališču lahko čas mine zelo hitro, četudi gre za predstavo v tujem jeziku. Res odlična predstava in se že veselimo naslednje v naslednjem letu.

(Skupno 197 obiskov, današnjih obiskov 1)