Danes, 25. 5. 2017, smo uradno odprli gozdno učno pot, ki smo jo delavci šole v sodelovanju z gozdarjem, gospodom Francem Kogovškom, pripravljali skoraj dve leti.  Po poti nas je pospremila Sovica Brina, ki je priletela naravnost iz Osnovne šole Brinje Grosuplje, kjer učenci dan za dnem pridobivajo znanje in modrost. Povedala nam je, da v gozdu ni table, projektorjev in spleta, pa vseeno gozdna učna pot ponuja zelo uporabna znanja in nas vabi k sodelovanju in ustvarjanju. Naša »Gozdna učilnica« zajema naravoslovno in glasbeno, prostorsko in notranje osebno, medosebno in gibalno, matematično in jezikovno postajo.  Vse povezuje pravljica o škratu Zelenku in njegovih prijateljih, ki jo je napisala učenka POŠ Polica Mojca Špehar.

Slavnostnemu odprtju gozdne učne poti so prisostvovali  učenci 2. a, župan dr. Peter  Verlič, mag. Dušan Hočevar, g. Miha Simončič, ravnateljica Natalija Kotar, gozdarji Zavoda za gozdove in drugi.

Pridite in poiščite Zelenka ter njegove prijatelje.

(Skupno 269 obiskov, današnjih obiskov 1)