Petkov dan smo začeli kot ponavadi, pred šolo, kjer smo počakali na naš avtobus, da nas je odpeljal na zadnji skupni izlet v Franciji. Odpeljali smo se v Le puy en Velay, kjer smo si ogledali skalo na kateri stoji kip Notre-Dame de France. Kip nas je navdušil, lahko smo se tudi povzpeli čisto na vrh njega. V mestu smo si kasneje ogledali še katedralo Marijinega oznanenja ter si privoščili nekaj prostega časa. Izvedeli smo, da je to mesto postalo tudi eno od izhodišč romarske poti Santiago de Compostela. Nato nas je pot vodila do trdnjave v mestu Polignac. Tam smo lahko občudovali razgled in se sprehodili po ostankih trdnjave. Čakala  nas je le še vožnja domov in zaključna prireditev v šoli. Vedoč,  da je to naš zadnji večer pri francoskih družinah smo se odpravili k njim domov, da izkoristimo še zadnje skupne trenutke.

(Skupno 137 obiskov, današnjih obiskov 1)