Danes je bil lep sončen dan. Šli smo na Pance. Ko smo hodili, smo videli veliko dreves, želodov. Ko smo prišli na vrh, smo pojedli malico, učiteljice pa so spile kavo. Dobili smo štampiljko, potem pa smo se šli igrat. Igrali smo se eno šolsko uro. Tekli smo, se igrali z gumitvistom in s kolebnicami. Ko smo šli nazaj, je bilo zelo toplo. Hodili smo ob cesti in po pločniku. Tam smo bili zelo veliko časa. Ko smo bili že skoraj pri šoli, smo zagledali ježka. Učenci 3. b so imeli sladkarije, 3. a pa ne. Šli smo v šolo in se igrali.
Valentina Klavs

Danes smo šli na Pance. Hodili smo dolgo. Ko smo prišli na vrh, smo pomalicali. Bjevci so imeli sladkarije. Ko smo pojedli, smo se šli igrat s kolebnicami. Videli smo tudi dva kužka in enega ponija. En kužek je bil bel, drugi pa rjav. Bila sta zelo luštkana. Na Pancah smo se imeli zelo dobro. Ko je bila ura že veliko, smo šli nazaj. Ko smo prišli v šolo, smo jedli kosilo. Bilo je zelo dobro.
Upava, da bo še veliko tako dobrih športnih dni.
Gaja B. Ropotar in Gaja Uranič

(Skupno 569 obiskov, današnjih obiskov 1)