Kakšen zanimiv in pester dan je za nami. V tednu otroka je prav, da dodamo pomenljive aktivnosti.

Danes je izpostavljeno športno področje. In prav je tako, saj prav na tem področju še posebej krepimo samozavest in spodbujamo sodelovanje v skupini. Seveda pa smo še posebej veseli, če lahko sodelujemo z znanimi športniki ter športniki invalidi. Kot verjetno veste, smo imeli čudovito navdihujoč in uspešen paraolimpijski športni dan že lansko leto. Vsi, ki so na njem bili prisotni, še posebej pa tisti, ki so aktivno sodelovali, ga bodo zagotovo še dolgo nosili v spominu.

Današnja akcija je bila namenjena spodbujanju mladih in mladih invalidov k športu, nekateri učenci pa so se še posebej izkazali, napisali so pesmi, jih na odru prebrali ter likovno ustvarjali.

Hvala učencem in učiteljem za sodelovanje, podjetju Lidl pa za prijetno presenečenje in donacijo roler tobogana.

Postani športnik Misija samozavest – sporočilo za medije

http://www.zsis.si/postanisportnik/

(Skupno 148 obiskov, današnjih obiskov 1)