V času med 11.3. in 15.3.2019 so se 4 učenci oddelkov PPVI 3 in PPVI 4 udeležili delovnih dni v VDC Tončke Hočevar v Ljubljani. Vsak dan so se okrog 7.00 z avtobusom 3G odpeljali proti Ljubljani, kjer so se udeležili različnih delavnic. Obiskali so lesno in keramično delavnico, delavnico izdelovanja ščipalk in razvrščanja voščilnic. Vmes med delom so vsak dan imeli malico, kjer so si lahko v hišnem baru naročili kavo ali kakšno drugo dobroto.

Aljažu sta bili najbolj všeč lesna delavnica in kava med odmorom.

Jani se je dobro počutil na delavnici izdelovanja ščipalk.

Tudi Džananu je bilo najbolj všeč na lesni delavnici in na delavnici izdelovanja ščipalk.

Urbanu pa so bile všeč voščilnice in ščipalke.

Ko so končali z delom, so sedli na mestni avtobus in se odpeljali do postaje, kjer so počakali avtobus 3G za odhod v Grosuplje.

(Skupno 358 obiskov, današnjih obiskov 1)