Spoštovani starši,

za vas 16. 3. 2023 ob 17.00 v avli šole pripravljamo predavanje na temo »SPLETNO NASILJE«. Tema je precej aktualna in zajema vse vrste nasilja: od medvrstniškega nasilja do spolnega nasilja, primernost uporabe socialnih aplikacij in omrežij, kaj je ustrezno za objavo in kaj ne. Spregovorili bomo tudi o tem, kakšne so lahko posledice dejanj in kako so lahko kaznovani tisti, ki objavljajo neprimerne vsebine. Predavanje bo vodila kriminalistka in socialna pedagoginja gospa Nina Mezinec.

Dne 29. 3. 2023 ob 17.00 uri pa bomo prav tako v avli šole za vas pripravili predavanje »VZGOJA OTROKA V DANAŠNJEM ČASU«. Tudi ta tema je za starše predvsem nižjih razredov zelo pomembna in aktualna. Nagovarjali bomo tematiko postavljanja meja in ugotavljali zakaj so le te potrebne, kako otroci pridobivajo samostojnost, odgovornost, kako se z njimi pogovarjamo, da nas poslušajo. Pogovarjali se bomo tudi o tem, kako jim lahko pomagamo v stiski in kakšno popotnico jim dajemo za življenje. Z nami bo predavateljica Damjana Šmid, socialna pedagoginja.

Vljudno vabljeni!

Špela Podgoršek Pirc, ravnateljica

(Skupno 75 obiskov, današnjih obiskov 1)