V sredo, 29. 1. 2020, smo se z oddelkoma PPVI 3 in PPVI 4 udeležili prijateljskega sodelovanja v Novem mestu. Učiteljica OŠ Dragotin Kette nam je razkazala mestno jedro, nato smo se v kavarni posladkali z vročo čokolado in nadaljevali s pohodom do šole, ki je vodil čez lesen most ob reki Krki.
Na OŠ Dragotin Kette so nas čakali s sladkim presenečenjem, piškoti in sokom. Ko smo se okrepčali, smo nadaljevali v športni dvorani, kjer smo začeli z mešanimi štafetnimi igrami, naši učenci so se pomešali z njihovimi. Sledila je tekma v hokeju na parketu. Tekma je bila razdeljena na štiri dele po 5 minut, igrali so vsi učenci. Na prvem mestu ni bil rezultat, temveč »fair play«.

Učenci na obeh straneh so zelo uživali in ta dan jim bo zagotovo ostal še dolgo časa v lepem spominu.

Vodja:
Tadeja Veit

(Skupno 513 obiskov, današnjih obiskov 1)