Tudi v tem šolskem letu nam je uspelo izpeljati projekt »Jaz berem«. Projekt je nastal v sodelovanju z Mestno knjižnico Grosuplje. Finančno je projekt podprt s strani Občine Grosuplje.

Namen projekta je poudariti pomen branja in opozoriti na pomembno življenjsko prelomnico, ko otrok (drugošolec) postane samostojen bralec, kar mu omogoča, da samostojno pridobiva znanje, informacije in veščine, ki so v sodobni družbi ključne.

Na prireditvi, ki se je odvijala v dvorani Mestne knjižnice Grosuplje se nam je v tem šolskem letu pridružil tudi župan dr. Peter Verlič. Župan je nagovoril naše drugošolce in jim ob sprejemu v samostojne bralce tudi čestital. Skupaj z nami si je ogledal predstavo »Kakšne barve je poljubček«, ki so nam jo zaigrali otroci iz vrtca Kekec.

Učenci so na prireditvi prejeli tudi simbolična darilca, diplomo in majico z napisom »Jaz berem«. Preko spleta pa je mlade bralce pozdravil Dejan Vunjak ter učence prav tako nagovoril k branju.

V šolo smo se vrnili zadovoljni ter polni novega elana za branje.

(Skupno 214 obiskov, današnjih obiskov 1)