V četrtek, 20. aprila, se je v kulturnem domu Pirniče pri Ljubljani odvijalo regijsko srečanje lutkovnih skupin osrednje Slovenije.

Na odru sta se s svojimi predstavami predstavili kar dve skupni iz naše šole. Učenci PPVI3 so se predstavili s senčno predstavo z naslovom O miški, ki je zbirala pogum. Učenke sedmih razredov  lutkovne zasedbe Sneguljčici in sedem palčic, so se predstavile z mimičnimi lutkami in zaigrale lutkovno predstavo Flusi, strah iz nogavic.

Mentorice Urška Šteh z učenci Ano Hudorovac, Janom Zdešarjem, Primožem Markljem, Džananom Ramićem in Manco Perko, ter Urška Tomažin Goričar in Marjeta Kolbl z učenkami Hano Klavs, Klaro Lužar,  Katjo Premru, Viktorijo Vrbetič Brežnjak, Hano Jeršin, Tio Jalšovec in Zalo Žonta Kržišnik smo bile na nastope naših učencev zelo ponosne.

(Skupno 356 obiskov, današnjih obiskov 1)