Obveščamo vas, da smo zaključili natečaj za izbor naj poskusa. Strokovna komisija si je ogledala vse predloge, ki ste jih oddali v rožnato škatlo v knjižnici. Izbrali smo kar tri poskuse, katerih avtorje bomo povabili, da jih predstavijo na  festivalu znanosti v okviru mednarodnega srečanja učencev projektne skupine Blossom.

Na tretje mesto se je uvrstil poskus  Kemijski izbruh avtorice Tinkare Repovž.

Na drugem mestu je poskus Čarovnije s suhim ledom, ki sta ga odlično pripravila Žiga in Živa Remic.

Prvo mesto in s tem objavo v knjižici eksperimentov pa so si prislužili učenci 3. a, ki so z učiteljem Matijem pripravili poskus Nevidni gasilni aparat.

Vsem nagrajenim avtorjem iskreno čestitamo. O podelitvi nagrad in predstavitvi poskusov boste v kratkem obveščeni.

Čestitke in zahvalo za sodelovanje pa izrekamo tudi ostalim avtorjem poskusov, ki so sodelovali na natečaju: Pinu Maciniču iz 2. a, Teji Barber iz 3. c ter Lini Legen in Maticu Vidicu iz 4. a.

Ne pozabite, da vas v šolski knjižnici še vedno čakata škatli za naj zeleni grafit in himno šole. Vabljeni k sodelovanju!