Na ponedeljek, ko se je pričel teden otroka, smo se z učenci odpravili na ogled filma v kino Dvor. Naša pot se je pričela pred šolo, ko smo se združili učenci različnih razredov med sabo in odšli proti železniški postaji. Na vlaku je pot do Ljubljane minila hitro in tako smo pot tudi nadaljevali vse do kina, saj so nas tam že čakali. Vodja kina nas je prijazno nagovorila in nas povabila k ogledu mladinske komedije, ki govori o skupini mladih oz. kot smo prebrali v napovedniku “o čudoviti klapi neprilagojenih, ki se odpravijo na “road trip”, da bi uresničili svoje sanje”.

Po ogledu filma smo še bolj motivirani in prepričani, da se s trudom da uresničiti tudi svoje sanje.

Sledila je pot z vlakom nazaj v šolo, kjer smo prijateljem pripovedovali o super doživetju.

(Skupno 159 obiskov, današnjih obiskov 1)