18. aprila 2024 je bila v avli OŠ Brinje svečana podelitev priznanj in plaket za športne dosežke v občini Grosuplje v letu 2023. Podeljena priznanja in plakete potrjujejo, da imamo na naši šoli veliko perspektivnih športnikov, ki že dosegajo vidnejše rezultate v državnem in tudi mednarodnem merilu.

Malo srebrno plaketo Zveze športnih organizacij Grosuplje sta prejela atleta Živa Remic iz 9.d in Grega Božič iz 8.a .

Malo bronasto plaketo sta prejela odbojkarica na mivki Zarja Kos iz 9.b in break dancer Pino Macinič iz 9.a Ravno tako je malo bronasto plaketo, poleg Zarje, prejela še celotna ekipa starejših deklic odbojkarskega društva FLIP-FLOP, ki jo vodi naša učiteljica športne vzgoje Tadeja Veit.

Priznanje Zveze športnih organizacij Grosuplje je prejela mladinska break dance skupina “Funky Rockers” katerega članica je poleg Pina tudi njegova mlajša sestra Ana Macinič iz 7.b.

Vsem nagrajenkam in nagrajencem iskreno čestitamo in jim želimo še veliko odličnih športnih dosežkov!

(Skupno 305 obiskov, današnjih obiskov 1)