Sreda, 1. 9. 2021, je bila za Polico prav poseben dan, saj je v šolo zakorakalo kar 31 prvošolcev in prvošolk. Prvič v zgodovini naše šole sta se oblikovala kar dva razreda prvošolcev – 1. p in 1. o. Vse navzoče je pozdravila ga. ravnateljica, Natalija Kotar, in prvošolčkom zaželela, da bi se v šoli počutili prijetno, da bi bila šola zabavna in tudi igriva.

OPZ je pod vodstvom Tee Bratovčak in Mojce Zajc ubrano zapel šolsko himno in pesem Ko se smeješ. Prislužili so si močan aplavz.

Prvošolce sta nagovorili še učenka Lila in vodja šole, ga. Mirjam Čovran, učenec Gaber pa je zaigral na kitaro. Sledil je sprejem, ki so ga prvošolci komaj čakali. Učiteljici Ksenija in Urška sta jim nadeli rumene rutice in medalje, nato pa so se mali nadebudneži odpravili preko šolskega praga v svojo učilnico.

(Skupno 338 obiskov, današnjih obiskov 1)