Srečanje starejših krajanov

V nedeljo, 25. 11. ob 15. uri, je potekalo v novi osnovni šoli na Polici srečanje starejših krajanov, ki sta ga pripravili vodja KORK Polica Jožica Steklačič in sekretarka RKS – OZ Grosuplje Anica Smrekar.

V jedilnici šole se je zbralo veliko starostnikov, tudi najstarejša krajanka Zalka Steklačič. V prijetno popoldansko druženje so jih popeljali učenci šole. Otroški pevski zbor, ki ga vodi Tea Bratovčak, je zapel štiri pesmi, na blok flavto je zaigrala Lana Škrjanec, na harmoniko Žiga Pretnar in na violino Zalka Smrečnik. Ana Križman in Lan Šeme sta zaigrala duhovito besedilo Rdeče kapice. Prisotne so nagovorili Anica Smrekar, sekretarka RKS – OZ Grosuplje, Mitja Gioahin, predsednik KS Polica in Marija Podvršič, vodja Podružnične OŠ Polica. Pri pogostitvi je sodelovala tudi šolska kuharica Andža Pažin. V prijetnem klepetu in druženju je bilo čutiti obljubo o ponovnem srečanju prihodnje leto.

(Skupno 553 obiskov, današnjih obiskov 1)