V letošnjem letu OŠ s prilagojenim programom praznuje 50 letnico svojega obstoja in ustvarjanja. V ta namen smo se predstavili na stojnici z delavnicami za najmlajše umetnike (izdelavo obeskov za ključe, izdelovanje magnetkov …) in vsak, ki nas je obiskal ni odšel praznih ust, saj je okoli naše stojnice dišalo po sveže pečenih palačinkah. Hvala vsem, ki ste se ustavili ali mogoče kaj prostovoljno prispevali in tako pomagali našim učencem še do boljših možnosti za kvalitetnejši pouk.

Na stojnici se je predstavila tudi OŠ Brinje in pritegnila mlado in staro s prikazom FLL. Mnogi obiskovalci so se poizkusili v spretnostni nalogi – tudi ravnateljica OŠ Brinje! Spet drugi so z zanimanjem spoznavali program ‘NA -MA poti’, v katerem sodeluje naša šola, se poigrali s kraticami kemijskih elementov in občudovali zbirko mineralov ali pa sodelovali v nagradnem kvizu ‘Deset najpomembnejših dejstev o OŠ Brinje Grosuplje in občini Grosuplje.’

(Skupno 275 obiskov, današnjih obiskov 1)