Teden od 2. do 6. 10. 2023 je minil v znamenju zakajev in zatojev radovednosti, kar je bila letošnja osrednja tema Tedna otroka.
Skozi teden se je razvrstilo kar nekaj dogodkov, ki so popestrili dogajanje v šoli. Za učence od 1. do 4. razreda je bil organiziran šolski ples, za učence od 5. do 9. razreda pa popoldanski kino dogodek v šolski avli.
Osrednji dogodek je bil obisk pisatelja Toneta Partljiča, ki je učence navdušil s svojim pripovedovanjem in neizmerno energijo.
Teden se je zaključil z obiskom čarodeja, ki je s svojo predstavo navdušil naše najmlajše učence in učence prilagojenega vzgojno izobraževalnega programa.
S pripravljenimi dogodki in obiski smo želeli v učencih spodbuditi radovednost in raziskovanje novih stvari.

Tina Šešerko in Petra Kališnik