Bonjour,

danes smo v Franciji imeli pravi šolski dan. Dopoldne smo spoznavali šolo, igrali tradicionalne francoske igre, zmagovali, tekmovali in se ob tem zelo zabavali. Izkazali smo se tudi s predstavitvami Slovenije, Grosuplja in naše šole. Predstavitve smo izvedli v parih ali manjših skupinah v različnih francoskih oddelkih. Odgovarjali smo na vprašanja, predstavili svoje najljubše glasbenike, se nasmejali francoski slovenščini in poslušali tudi predstavitve Francije, ki so jih
pripravili naši francoski prijatelji.

Popoldne so nam učitelji pripravili šest različnih delavnic: sestavljanje stolpov in skulptur iz lesenih kock, lov za kuliji v vrtu, ki se je končal z zasaditvijo rožic, video delavnica, izdelovanje zastave s temo biodiverzitete, ustvarjanje gobic za pomivanje posode iz odpadnega materiala in učilnica pobega.

Večer preživljamo v družbi prijateljev – nekateri v mestu, drugi na podeželju.

Salut!

(Skupno 182 obiskov, današnjih obiskov 1)