ŠPORTNI DAN NA BLEDU

Zimski športni dan je nujna stvar, da človek začuti kako je, če te zebe, če ne migaš in kako zelo hitro ti lahko postane toplo, če si dovolj aktiven. Nekateri so šli smučat, drugi deskat, naša skupina pa se je odpravila na Bled, kjer smo imeli celo dvorano, sveže počiščeno ledeno ploskev, samo zase učenci 8. in 9. razreda. Drsali smo skoraj vsi in se lepo ogreli. Po 2 urah smo se odpravili še na sprehod okoli jezera – no, celega nismo obkrožili, smo pa hodili dovolj, da smo se spet lepo ogreli in si ogledovali ledeno ploskev Blejskega jezera, ki najbolj pogumne izvabi tudi na drsanje. Za zaključek smo si zaslužili čisto pravo kremšnito ali pa kakšno drugo dobroto v prijetni hotelski kavarni z razgledom na čudoviti Bled.

ŠPORTNI DAN – CERKNO

(Skupno 144 obiskov, današnjih obiskov 1)