Spoštovani učenci, starši, sodelavci, predstavniki občine in ostali občani,

kot mnogi izmed vas že veste, na naši šoli že 11. leto zapored poteka mednarodni projekt Izmenjava s Francijo, v katero sta že od samega začetka vključeni College Ennemond Richard (St. Chamond, Francija) in OŠ Brinje Grosuplje (Grosuplje, Slovenija).

Skupaj z 78 učenci (39 iz Slovenije in 39 iz Francije) ter učitelji, ki smo v izmenjavo vključeni letos, vas tako vabimo, da se nam pridružite na prireditvi ob zaključku prvega tedna izmenjave v tem šolskem letu. Več podatkov o prireditvi si lahko preberete v vabilu spodaj.

Hkrati vas vabimo še, da si ogledate spletno stran projekta, kjer je zabeleženih mnogo dejavnosti, ki so skozi leta potekale na obeh šolah, in kjer so dokumentirane vse dosedanje izmenjave: https://sites.google.com/view/richard-brinje-exchange/home

Za vso dosedanjo podporo projektu in naraščajoče zanimanje se vam lepo zahvaljujemo in upamo, da se v čim večjem številu zberemo na prireditvi naslednji teden.

 

Lep pozdrav,

učiteljici Sabina Kavšek, Petra Plavšić in učenci izmenjave

Vabilo – prireditev – Izmenjava s Francijo-2

(Skupno 161 obiskov, današnjih obiskov 1)