Dragi učenci in starši,

v ponedeljek, 21. aprila, na svetovni dan Zemlje, vas ob 16.00 vabimo na teraso 1. triade, kjer bomo organizirali spomladansko izmenjevalnico iger in igrač na naši šoli.

Vsak udeleženec lahko s seboj prinese največ 10 rabljenih predmetov. Za vsak predmet boste ob vstopu na izmenjevalnico prejeli en kupon. Kuponi bodo edino menjalno sredstvo tega popoldneva.

Pobrskajte po shrambah, sobah, kleteh in garažah in svoji igri ali igrači, ki je ne uporabljate več, ponudite novo življenje. Nekoga drugega boste z njo zelo razveselili. Hvaležen nam bo tudi naš planet!

Izmenjevali bomo le delujoče in lepo ohranjene predmete, kot so:

  • družabne igre
  • igrače
  • športni rekviziti
  • knjige za otroke in mladostnike

Pomembno: Izmenjevalnica bo v vsakem vremenu. Dogodek se bo zaključil ob 17.00. Vsak udeleženec je po koncu izmenjave dolžen za seboj pospraviti. Sami poskrbite za primerno podlago razstavljenih predmetov (npr. odeja, armaflex …).

Veselimo se izmenjave! Nina Prešern, vodja projekta

(Skupno 74 obiskov, današnjih obiskov 1)