Komaj smo čakali, da je prišel četrtek, 19. 10. ko smo s prijatelji prišli nazaj v šolo kar popoldne. Učitleji so za nas pripravili večer družabnih iger, za nagrado pa smo lahko v šoli kar prespali. Po prihodu so nam učiteljice povedale, kakšen je program in za začetek smo se odpravili v telovadnico po blazine, ki so bile tisto noč naša ležišča. Vsak si je uredil svoj kotiček, potem pa smo se preselili v učilnico, kjer smo se ob novih, družabnih in zanimivih igrah tudi mi družili, se zabavali, smejali in tekmovali med seboj. Vonj po palačinkah nas je iz gospodinjske učilnice zvabil na zasluženo večerjo. Po večerji smo uredili učilnico, nato pa odšli nazaj v učilnico na družabne igre. Nekateri so si za zaključek večera izbrali ogled filma, mlajši pa so prisluhnili pravljici in nežno zasanjali v noč. Zbudili smo se v novo jutro in to kar na šoli. Kuhar Roman nam je pripravil okusen zajtrk, pospravili smo naša ležišča in razrede in za konec naredili še skupinsko sliko v spomin na super večer v šoli.

M: Najbolj všeč mi je bilo, da smo jedli palačinke in se igrali zabavne družabne igre.

A: Všeč mi je bilo, da sem lahko gledal film s prijatelji in spal na kavču.

A: Všeč mi je bilo, da smo jedli palačinke in kokice.

E: Všeč mi je bila igra, ki jo je prinesel sošolec, saj smo se ob njej zelo smejali.

Č: Všeč so mi bile igre in druženje s prijatelji. In to, da sem lahko prespal na okenski polici.

J: Da sem se družil s prijatelji, spal s prijatelji, smejal se s prijatelji in gledal film, ki ga prej še nisem.