Po jutranji telovadbi, en, dva, tri, en, dva, tri, …  in zajtrku smo se opravili na različne delavnice. 7. a se je odpravil na kulinarično delavnico, kjer smo kot pravi kuharski mojstri pripravljali idrijske žlikrofe, ki so postali naše kosilo. Še dobro, da smo pripravili dovolj polnila, ker smo ga polovico pojedli že med samo pripravo. 7.b se je odpravil na kratek tečaj robotike. Programirali smo LEGO mindstorm ev3 robote in jih upravljali tako, da so z ukazi reševali izzive. Končno smo imeli nekoga, ki je brez tarnanja in godrnjanja upošteval naše ukaze. Hm, ko bi le lahko sprogramirali svoje starše, da bi se namesto nas učili in pospravljali. Pomalicali smo in po krajšem odmoru delavnici zamenjali.

Po kosilu, ki je bilo zeeeeeeelllllllllloooooooooo okusno smo ponovili včerajšnje delavnice. Seveda smo skupini zamenjali. Ponovno smo se počutili zelo varno, saj nas je spremljal Kasper.

Večer je bil poln solz, a ne zaradi domotožja. Z različnimi igrami smo dobro razgibali trebušne mišice.

(Skupno 120 obiskov, današnjih obiskov 1)