Spoštovani starši!

Na Polici se uvaja nova relacija POLICA VAS – POLICA NOVA ŠOLA. Izvajala se bo z avtobusom in s kombiniranim vozilom. Vse že obstoječe relacije za otroke imajo končno postajo pred novo šolo na Polici.

Velja vozni red za preteklo šolsko leto. Ko se bodo uskladili urniki, bo oblikovan vozni red za šolsko leto 2017/18.

Razlaga:

  • otroci se zberejo na avtobusni postaji v vasi Polica (spodaj);
  • avtobus LPP, ki je na tej postaji (po voznem redu veljavnem za preteklo šolsko leto) ob 7.12 in 8.02, pobere tudi otroke za šolo Polica – v primeru, da jih bo preveč – najprej odpelje mlajše do poliške šole in se vrne po starejše in jih odpelje v Grosuplje v OŠ Brinje;
  • tudi popoldne avtobus LPP dvakrat odpelje otroke na relaciji Polica šola – Polica vas;
  • z novim načinom prevoza začnemo v ponedeljek 4. 9. 2017;
  • vozovnice za »nove« vozače uredimo z LPP naknadno;
  • začnemo po starem voznem redu, ko zberemo podatke, kako bodo učenci razporejeni po uvozih in izvozih vam posredujemo nov vozni red.

 

(Skupno 202 obiskov, današnjih obiskov 1)