V nedeljo, 2. 6. 2024, je v Gallusovi dvorani Cankarjevega doma potekala slavnostna prireditev Zotkini talenti 2024.  Prireditev vsako leto organizira Zveza za tehnično kulturo Slovenije (ZOTKS)v čast najboljšim mladim talentom. Zbralo se je skoraj 1400 osnovnošolcev, dijakov, študentov, mentorjev, staršev ter drugih gostov. Letos jih je zasluženo zlato priznanje prejelo kar  917. Častni pokrovitelj letošnje prireditve je bil minister za vzgojo in izobraževanje dr. Darjo Felda, ki je zbrane tudi nagovoril, celotno prireditev pa je vodil Nik Škrlec.

Še posebno smo ponosni, da sta bila na seznamu letošnjih zlatih talentov tudi dva Brinjčana. Lučka Perme je tako kot že lansko leto prejela ZLATO priznanje iz LOGIKE, Leon Savanović pa je prejel ZLATO priznanje iz KEMIJE.

Lučki in Leonu iskreno čestitamo!

(Skupno 85 obiskov, današnjih obiskov 1)