Zjutraj smo se v pričakovanju zanimivega tedna zbrali na parkirišču pred šolo. Pot do tabora Mojca je bila zelo kratka in mirna. Po prihodu smo se razdelili po hiškah in si bolj podrobno ogledali tabor. V taboru imamo veliko prostora za druženje in za igranje iger z žogo. Hitro smo pograbili športne rekvizite, družabne igre in se do kosila družili. Kosilo je bilo vrhunsko. Takoj po kosilu se je del učencev odpravil na dogodivščino s kajaki. Med vožnjo s kajaki smo se špricali z vodo, spretno izmikali sošolcem ter se spustili po štirih brzicah. Ostali učenci pa so v taboru spoznavali osnove orientacije in se igrali socialne igre ter se preizkusili v improvizacijskem gledališču. Večer smo zaključili s kratkim pohodom z lučkami v okolici Dolenjskih Toplic. Med hojo smo se pogovarjali, peli in opazovali okolico. Veselimo se jutrišnjega dne na bazenu v Čateških toplicah. (Učenke 7. c razreda)

(Skupno 614 obiskov, današnjih obiskov 1)