Današnji dan je minil v znamenju orientacijskega teka. Učenci so v manjših skupinah s pomočjo karte in kompasa v gozdu iskali markirane točke. Pri tem so se zabavali in krepili medsebojno sodelovanje. Ostali so se v taboru pripravljali na zaključni večer in po skupinah odhajali na paintball. Dekleta so tam pokazala več iznajdljivosti in spretnosti izmikanja ter premagale fante. V prostem času niso bili pri miru niti športni rekviziti ter družabne igre. Zaključni večer je minil v znamenju iskanja talentov in pice. Na koncu smo večer popestrili s plesom in pesmijo. Polni vtisov in prijetno utrujeni se po jutrišnjih dopoldanskih aktivnostih vračamo domov. Pred šolo nas pričakujte med 16.00 in 16.30 uro. V primeru težav v prometu vam pustimo sporočilo na šolski spletni strani.

(Skupno 564 obiskov, današnjih obiskov 1)