»Miren vzlet. Ojoj, veter piha v napačno smer! Skočiti bo potrebno. Le kje bom pristal? München? Dunaj? Dubrovnik? Joj, kam me nese? Kje sem?«

padalec1

Padalec je seveda pristal v čudovitem mestu Grosuplje. Nesreča? Ah, kje pa! Povsem srečno naključje. Le katero mesto bi mu lahko ponudilo toliko zanimivosti?

Seveda je takoj potarnal na spletnem socialnem omrežju. Preveč mirno, premalo ljudi … Ali res? Padalec odrine težka vrata čudovite stavbe. Mu želiš slediti po čudovitem mestu tudi ti?

Risanko so posneli učenci Podružnične osnovne šola s prilagojenim programom Grosuplje.

S padalcem se lahko sprehodiš po posameznih lepih lokacijah v Grosupljem. Klikni na želeno lokacijo in preberi turistični opis. Vse je povedano čisto po pravici, saj so avtorji otroci.

Grosuplje – mesto kipov  OŠ Brinje Grosuplje  Županova jama
 Magdalenska gora Polica  Radensko polje

Veste za kakšen lep kotiček v Grosupljem? Grosuplje skozi oči učenke tujke

Povsod je lepo, v Grosupljem je najlepše!